Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Antik TV


hľadaný text:
zoradiť podľa:
výrobca:
cena od-do:
-

Dekódovací modul Conax pre AntikSAT

Dekódovací modul s párovateľným chipsetom do satelitného prijímača pre systém Conax, ktorý je možné využiť len v kombinácií s Antik SAT dekódovacou kartou. Určené prevažne aj ako náhrada za plnohodnotný Set Top Box v kombinácii s TV prijímačom, ktorý disponuje DVB-S2 Tunerom.
36.85 €
NOVINKA
TOP
zobraziť

Antik Smart tv box Nano 3

Popis produktu; Najnovšia verzia obľúbeného SmartTVBoxu s neskutočnou kvalitou obrazu v rozlíšení až UHD/4K a podporou HDR (High Dynamic Range). Umožňuje sledovať digitálnu televíziu s bohatou ponukou TV kanálov prostredníctvom internetového pripojenia
89.00 €
105.00 €
-15%
NOVINKA
TOP
zobraziť

ANTIK TV GO voucher 3 mesiace mobilná televízia

7.50 €
NOVINKA
zobraziť

ANTIK TV GO voucher 6 mesiace mobilná televízia

14.40 €
SKLADOM
NOVINKA
zobraziť

ANTIK TV GO voucher 12 mesiace mobilná televízia

27.60 €
SKLADOM
NOVINKA
zobraziť

AB CryptoBox 700HD

60.90 €
NOVINKA
zobraziť

Zvýhodnený set AB CryptoBox 700HD + karta Antik + TV GO na 3 mesiace

Zvýhodnený set AB CryptoBox 700HD + karta Antik + TV GO na 3 mesiace.
77.90 €
SKLADOM
NOVINKA
zobraziť

Komplet Antik pre 1TV

Digitálny satelitný Full HD komplet s kartou Antik. Pripojenie na jeden televízny prijímač. Možnosť sledovania programov v plnom Full HD rozlíšení. Programová ponuka Antik + voľne vysielaných programov. Súčasť balenia: sat. prijímač AB Cryptobox 700HD, karta ANTIK, parabola 90FE, AB LNB Single 0,1dB, 2x F-konektor, 20 m koaxiálny kábel.
108.50 €
SKLADOM
NOVINKA
zobraziť

Antik Mini 3S Hybrid

ANTIK Mini 3S je vylepšený satelitný set-top box, ktorý súčasne umožňuje sledovať satelitné aj internetové vysielanie a je unikátny podporou 4K/ Ultra HD rozlíšenia. Jedinečná je služba TV archívu, z ktorého si vyberiete ľubovoľnú reláciu najsledovanejších staníc až 7 dní dozadu,
109.00 €
SKLADOM
zobraziť