Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Herné kreslo Genesis Nitro880 čiernomodré

Výrobca:NATEC
Kód výrobcu:NFG-0786
Záručná doba:24 mesiacov
Dostupnosť:NA DOPYT
Hodnotenie: ( zatiaľ nikto nehodnotil )
CENA: 224.34
BEZ DPH: 186.95 €


HERNÉ KRESLO GENESIS NITRO880 
Každý, kto trávi dlhé hodiny pri počítači vie, že najväčší vplyv na dosiahnutie dobrých výsledkov má pohodlné kreslo. Ergonomicky tvarovaná sedačka a opierka zaisťuje správne držanie tela, čo chráni vaše zdravie a chrbticu a znižuje únavu. Tento najvyšší model zo stajne Genesis disponuje nespočetným množstvom vlastností a funkcií, ktoré vám poskytnú jedinečný komfort a umožní, aby ste sa mohli plne sústrediť na hru, či prácu. Kúpou kreslá Genesis Nitro880 získate nielen vysoko kvalitný a odolný výrobok, ale aj doplnok v jedinečnom športovom dizajne, ktorý vám bude každý závidieť.

ODOLNOSŤ 
Konštrukcia kresla Genesis Nitro880 je vyrobená z vysoko kvalitného kovu, ktorý zaručuje vysokú odolnosť proti poškodeniu a dlhú životnosť. Použitie plynového piestu 4. triedy poskytuje nosnosť sedadla do 150 kg.

nespočetné FUNKCIÍ 
Základným kritériom pri výbere herného kresla je jeho funkčnosť, a preto ani v tomto modeli nemôže chýbať nespočetné množstvo funkcií, ktoré vás budú rozmaznávať, ako nikdy predtým. Medzi ne patria: výškovo nastaviteľné sedadlo z funkcií hojdania, nastavenie sklonu operadla až do 180 °, nastavenie výšky podperok predlaktia, ktoré možno otáčať vľavo / vpravo a posúvať vpred / vzad, možnosť otáčania kresla o 360 stupňov a nylonové kolieska s brzdou.

VYSOKO-KVALITNÉ KOLA S BRZDOU 
Kreslo Genesis Nitro880 je vybavené vysoko-kvalitnými nylonovými kolesami s priemerom 75mm a navyše všetky z piatich kôl obsahujú osobné brzdu. Takéto riešenie vám pomôže lepšie kontrolovať pozíciu kreslá, takže v prípade potreby sa už viac nebude presúvať počas napínavých pretekov, alebo bitiek.

MAXIMÁLNE POHODLIE 
Kreslo je vyplnené vysoko kvalitné elastickou penou so zvýšenou odolnosťou a pružnosťou s hrúbkou 4cm na operadle a 7 cm na sedadle. Ergonomicky tvarované sedadlo a operadlo ešte dopĺňajú 2 dodatočné vankúše s možnosťou nastavenia výšky pripevnenia, ktoré zaručujú maximálne pohodlie a oporu chrbtice na tom správnom mieste. Čalúnenie kresla je zhotovené z kvalitnej PU kože.

zmysel pre detail 
Trón skutočného hráča musí vyzerať dobre. Kombinácia farieb spojená s koženým čalúnením a štýlovým pretlačením na operadle dávajú kreslu agresívne a športový charakter. Dizajn kresla Nitro880 určite vynikne v každej izbe, či kancelárii.

Genesis Nitro880 je k dispozícii v dvoch farebných variantoch: čierno-červené a čierno-modré.

VLASTNOSTI 
- Čalúnenie z vysoko kvalitnej PU kože
- Ergonomický tvar
- Otáčanie o 360 °
- Plynový piest 4. triedy s nastaviteľnou výškou
- Nastavenie výšky sedadla
- Nastavenie sklonu operadla do 180 °
- Funkcia hojdania s možnosťou zablokovania
- Odľahčená konštrukcia pre ľahkú manipuláciu
- Vysoko-kvalitné 75mm nylonové kolesá s brzdou

ŠPECIFIKÁCIA 
Materiál: PU koža
Nosnosť: 150 kg
Plynový piest 4. triedy
Nastavenie sklonu sedáka: Nie
Nastavenie sklonu operadla: Áno, do 180 °
Rozmery sedadla: 40x52 cm (šírka x hĺbka)
Rozmery operadla: 59 × 84 cm (šírka x výška)
Výška sedadla: 45-54 cm
Výška opierky predlaktia: 28-35 cm
Hmotnosť: 22 kg