Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Herné kreslo Genesis SX33 čiernočervené

Výrobca:NATEC
Kód výrobcu:NFG-0752
Záručná doba:24 mesiacov
Dostupnosť:NA EXTERNOM SKLADE
Hodnotenie: ( zatiaľ nikto nehodnotil )
CENA: 137.69
BEZ DPH: 114.74 €

Genesis SX33 je herné kreslo, ktoré zaručí maximálne pohodlie tým, ktorí trávia dlhé hodiny hraním hier, alebo prácou pri počítači. Toto kreslo vám poskytne jedinečný komfort a umožní, aby ste sa mohli plne sústrediť na hru, alebo prácu. Tento základný model zo stajne Genesis síce nedisponuje mnohými možnosťami nastavenia, ale vďaka ergonomicky tvarovanému sedadlu a operadlu určite nesklame aj toho najnáročnejšieho hráča. Genesis pri vývoji tohto modelu venoval najväčšiu pozornosť funkčnosti, odolnosti a vonkajšiemu vzhľadu, aby bolo kreslo nielen praktické, ale aj nádherným doplnkom vo vašej izbe.

ODOLNÁ KONŠTRUKCIA 
Oceľový rám kresla SX33 je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručujú odolnosť a dlhodobú spoľahlivosť kreslá. Použitie plynového piestu 3. triedy poskytuje nosnosť sedadla do 120 kg.

KOMFORT 
Kreslo je vyplnené vysoko kvalitné polyuretánovou penou so zvýšenou odolnosťou a pružnosťou s hrúbkou 4,5 cm na operadle a 6 cm na sedadle. Okrem toho sedadlo a operadlo sú tvarované tak, aby zaistili maximálne pohodlie a podporu chrbtice na správnom mieste. Čalúnenie kresla je zhotovené z veľmi odolného textilného materiálu a PU kože umiestnené na bokoch. Odolnosť čalúnenie na sedadle spevňuje prešitie materiálu a trojitý kontrastný lem, ktorý zdôrazňuje jedinečný dizajn kresla SX33.

FUNKČNOST 
Základným kritériom pri výbere herného kresla je jeho funkčnosť, a preto tvorcovia vybavili tento model hneď niekoľkými funkciami, bez ktorých sa nezaobíde žiadny náročný používateľ. Medzi ne patria: výškovo nastaviteľné sedadlo z funkcií hojdania, možnosť otáčania o 360 stupňov, nylonové kolieska, ako aj dodatočný vankúš s možnosťou nastavenia výšky pripevnenia, ktorý podopiera chrbticu v tom najoptimálnejším pre vás mieste.

podpierky na predlaktí 
V kresle Genesis SX33 nájdete podpierky na predlaktí potiahnuté mäkkým čalúnením, ktoré zvyšuje pohodlie, ale tiež zabraňuje kĺzaniu lakťov. Používaním podpierky si zaistíte správne držanie predlaktia a zvýšite tým komfort počas niekoľkohodinových bitiek. Rigidné a unavené zápästia bude tak minulosťou.

VLASTNOSTI 
- Polstrovaná podpierka predlaktia, sedadlo a operadlo
- Ergonomický dizajn
- Otáčanie o 360 °
- Plynový piest 3. triedy s nastaviteľnou výškou
- Nastavenie výšky a sklonu sedadla
- Funkcia hojdania s možnosťou zablokovania
- Odľahčená konštrukcia pre ľahkú manipuláciu
- Vysoko kvalitné kolieska

ŠPECIFIKÁCIA 
Materiál: čierna tkanina a červená PU koža
Nosnosť: 120 kg
Plynový piest 3. triedy
Nastavenie sklonu sedáka: Áno
Nastavenie sklonu operadla: Nie
Rozmery sedadla: 50x51cm (šírka x hĺbka)
Rozmery operadla: 54 × 78 cm (šírka x výška)
Výška sedadla: 45-53 cm
Hmotnosť: 16,4 kg