Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Herné kreslo Genesis SX77 čiernomodré

Výrobca:NATEC
Kód výrobcu:NFG-0780
Záručná doba:24 mesiacov
Dostupnosť:NA DOPYT
Hodnotenie: ( zatiaľ nikto nehodnotil )
CENA: 189.83
BEZ DPH: 158.19 €


Genesis SX77 je profesionálne herné kreslo, ktoré zaručí maximálne pohodlie tým, ktorí trávia dlhé hodiny hraním hier, alebo prácou pri počítači. Toto kreslo vám poskytne jedinečný komfort a umožní, aby ste sa mohli plne sústrediť na hru, alebo prácu. Tento pokročilý model zo stajne Genesis disponuje mnohými možnosťami nastavenia, ktoré dopĺňa ergonomicky tvarované sedadlo a operadlo, čo ho radí medzi špičku vo svojej triede. Genesis sa pri vývoji tohto modelu zameral na funkčnosť, ktorá nesklame aj toho najnáročnejšieho užívateľa, ale samozrejme nezabudol pritom na odolnosť a jedinečný vzhľad, ktorý vás prenesie do sveta skutočných pretekárskych áut. Môžete si byť istý, že jeho dizajn napodobňujúci skutočnú pretekárske sedačku, bude vždy veľkou ozdobou vašej izby, alebo kancelárie.

ODOLNÁ KONŠTRUKCIA 
Oceľový rám kresla SX77 je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručujú odolnosť a dlhodobú spoľahlivosť kreslá. Použitie plynového piestu 4. triedy poskytuje nosnosť sedadla do 150 kg.

KOMFORT 
Kreslo je vyplnené vysoko kvalitné elastickou penou so zvýšenou odolnosťou a pružnosťou s hrúbkou 2,5 cm na operadle a 4 cm na sedadle. Okrem toho sedadlo a operadlo sú tvarované tak, aby zaistili maximálne pohodlie a podporu chrbtice na správnom mieste. Čalúnenie kresla je zhotovené z veľmi odolného a priedušného textilného materiálu.

EŠTE VIAC FUNKČNOST 
Základným kritériom pri výbere herného kresla je jeho funkčnosť, a preto tvorcovia vybavili tento model veľkým množstvom funkcií, ktoré vás budú rozmaznávať, ako nikdy predtým. Medzi ne patria: výškovo nastaviteľné sedadlo z funkcií hojdania, nastavenie sklonu operadla a sedadla, nastavenie výšky podpier predlaktia, ktoré možno otáčať vľavo a vpravo, možnosť otáčania kresla o 360 stupňov, polyuretánové kolieska, ako aj 2 dodatočné vankúše s možnosťou nastavenia výšky pripevnenia, ktoré podopierajú chrbticu a hlavu v tom najoptimálnejším pre vás mieste.

podpierky na predlaktí 
V kresle Genesis SX77 nájdete výškovo nastaviteľné podpierky na predlaktí pokryté tvrdenou penou, ktoré je možné dodatočne otáčať o niekoľko stupňov vpravo a vľavo, čo zvyšuje pocit pohodlia a zabraňuje kĺzaniu lakťov. Používaním podpierky zabezpečíte správne držanie predlaktia a zvýšite tým komfort počas niekoľkohodinových bitiek. Rigidné a unavené zápästia bude tak minulosťou.

VLASTNOSTI 
- Textilnom materiálom čalúnený sedák a operadlo
- Ergonomický tvar
- Otáčanie o 360 °
- Plynový piest 4. triedy s nastaviteľnou výškou
- Nastavenie výšky a sklonu sedadla
- Nastavenie sklonu operadla do 135 °
- Funkcia hojdania s možnosťou zablokovania
- Odľahčená konštrukcia pre ľahkú manipuláciu
- Vysoko kvalitné polyuretánové kolieska

ŠPECIFIKÁCIA 
Materiál: čierna a modrá tkanina, karbónová PU kože v zadnej časti
Nosnosť: 150 kg
Plynový piest 4. triedy
Nastavenie sklonu sedáka: Áno
Nastavenie sklonu operadla: Áno, do 135 °
Rozmery sedadla: 40 x 50 cm (šírka x hĺbka)
Rozmery operadla: 63 × 85 cm (šírka x výška)
Výška sedadla: 45-53 cm
Výška opierky predlaktia: 25-35 cm
Hmotnosť: 18 kg