Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Mobilný čašník

Mobilita a rýchlosť. Rovnaký čas, vyššie tržby.

Mobilná a rýchla obsluha je základom pre spokojnú a stálu klientelu zákazníkov. Za rovnaký čas, niekoľkonásobne viac vybavených objednávok a vyššie tržby. Objednávajte naozaj kdekoľvek a kedykoľvek.

Mobilita

Naše riešenia Vám poskytujú skutočnú mobilitu. Mobilný čašník alebo mobilná dotyková pokladňa sú riešenia pre prevádzky s vysokým počtom zákazníkov, kde sa vyžaduje zadávanie niekoľkých objednávok naraz, napríklad pri obednom menu z terasy, haly alebo dokonca z iného podlažia.
 

Rýchlosť

S vašim existujúcim personálom a našou ponukou ste schopní obslúžiť rýchlejšie a kvalitnejšie väčší počet zákazníkov ako predtým a to i bez navyšovania nákladov na obsluhujúci personál. S použitím elektronického čašníka automaticky prenášate aktuálny stav objednávky vašich zákazníkov od stola alebo stolového miesta priamo do registračnej pokladne.
 

Vyššie tržby

Práve iba vďaka spojeniu mobility a rýchlosti dokážete za rovnaký čas dosiahnuť vyššie tržby. Spokojnosť neustále sa vracajúcich zákazníkov s pocitom, že pracovný obed, posedenie s priateľmi alebo iba obyčajný šálok kávy počas obedného menu nebol absolútne žiadny problém a ani jedna objednávka nezostala nepovšimnutá. Práve toto je referencia mobility, rýchlosti a spokojnosti.

hľadaný text:
zoradiť podľa:
výrobca:
cena od-do:
-