Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Nákup na splátky

 

Užívajte si vybraný produkt hneď a nečakajte kým si nasporíte! Stačí si vybrať produkt a využiť online nákup na splátky podľa vašich požiadaviek.

Quatro

Nakúpiť na splátky cez Quatro môžete akýkoľvek produkt od 100 EUR, ktorý si vyberiete online na webstránke alebo v našich predajniach. Pre splátky Quatro odporúčame využit rýchle online spracovanie žiadosti priamo v internetovom obchode.

Nakupovať na splátky cez Quatro v súčasnosti môžete už naozaj čokoľvek. Všetky tieto dôvody vedú k tomu, že keď sa ľudia rozhodujú pre nákup na splátky, je Quatro jasná voľba. Nečakajte a urobte si radosť už teraz aj vy. Nákup na splátky cez Quatro je jednoduchý, stačí ak splníte niekoľko krokov.

 

 

Nákup na splátky v kamennej predajni

Spolu s predajcom na predajni vyplníte všetky potrebné informácie pre potreby splátkového predaja. Nakúpiť na splátky cez Quatro môžete akýkoľvek tovar od 100 EUR, ktorý si vyberiete v našich predajniach.

 1. predajca vyplní žiadosť o spotrebiteľskom úvere, priloží vaše požadované doklady potrebné k schváleniu žiadosti a všetko odošle na posúdenie do splátkovej spoločnosti
 2. po schválení žiadosti splátkovou spoločnosťou vám bude vygenerovaný a zaslaný autorizačný SMS kód na vaše mobilné telefónne číslo
 3. zaslaným SMS kódom podpíšte vašu zmluvu priamo v predajni bez zbytočného papierovania
 4. po schválení a po podpísaní zmluvy je možné prevziať tovar alebo objednať požadované produkty

 

Nákup na splátky v internetovom obchode (online)

Schválenie žiadosti prebieha rýchlo a online. O jeho výsledku budete informovaný prostredníctvom SMS alebo e-mailom bez nutnosti posielania dokumentov klasickou poštou.

 1. vyberte si požadovaný produkt na web stránke (pri tovare môžete využiť online splátkovú kalkulačku pre výpočet splátok na konkrétnu sumu produktu a vybranú dobu splácania)
 2. zaregistrujte sa a prihláste na alfasat.sk
 3. objednávku odošlite, pričom v 3. kroku nákupného procesu "Doprava a platba" pri spôsobe platby zvoľte požadovanú splátkovú spoločnosť  (Quatro)
 4. po odoslaní objednávky stlačením tlačidla „Záväzne objednať“ pokračujte kliknutím na odkaz pre vytvorenie online žiadosti na stránke splátkovej spoločnosti
 5. vyplňte všetky požadované údaje v online Žiadosti o nákupe tovaru na splátky (na stránke splátkovej spoločnosti), priamo k žiadosti priložíte požadované doklady
 6. vyplnenú žiadosť odošlite online na schválenie splátkovej spoločnosti
 7. počkajte na vyjadrenie k žiadosti splátkovou spoločnosťou mailom alebo SMS správou
 8. schválenú žiadosť je potrebné potvrdiť a podpísať podľa pokynov splátkovej spoločnosti v klientskej zóne alebo SMS autorizáciu

O všetkých ďalších potrebných pokynoch pre úspešný nákup prostredníctvom splátkovej spoločnosti vás informujeme prostredníctvom emailu. Po odsúhlasení prijatia, podpisu a kompletnosti zmluvy splátkovou spoločnosťou bude objednávka tovaru spracovaná a následne bude produkt expedovaný na adresu doručenia alebo dodaný na predajňu.

 

Doklady potrebné pri nákupe na splátky

Nákup na splátky je možné využiť pri celkovej maloobchodnej cene tovaru od 100 € do 7 000 €. Pri nákupe do 5 000 € budete potrebovať nižšie uvedené doklady.

Držiteľ Quatro karty

Nákup na splátky, ak ste držiteľom striebornej Quatro karty, je veľmi jednoduchý a rýchly.

 • nakupovať môžete až do výšky 3 400 €, a to len s občianskym preukazom a kartou Quatro
 • Quatro karta ponúka aj 0% akontáciu jednoducho bez ručiteľa
 • ak predložíte potvrdenie o príjme manžela, resp. manželky môžete nakupovať až do výšky 5 000 €
 • karta Triangel klub prináša rovnaké výhody ako strieborná Quatro karta

Bez Quatro karty

Ak ste ešte nenakupovali cez Quatro alebo ešte nie ste držiteľom Quatro karty, potom k nákupu na splátky potrebujete nasledovné doklady:

Zamestnaný občan

 • občiansky preukaz
 • druhý doklad pre overenie totožnosti (vodičský preukaz, cestovný pas, služobný preukaz policajta/vojaka z povolania  a pod.)
 • doklad potvrdzujúci výšku príjmu (kópia aktuálneho výpisu z účtu, kde je uvedená výška príjmu a odosielateľ alebo potvrdenie zamestnávateľa o príjme na tlačive Quatro (pdf verzia pre tlač)

Živnostník

 • občiansky preukaz
 • druhý doklad pre overenie totožnosti (vodičský preukaz, cestovný pas a pod.)
 • doklad potvrdzujúci výšku príjmu (potvrdenie o výške daňovej povinnosti SZČO alebo potvrdenie o podaní daňového priznania – kladné)

Starobný alebo výsluhový dôchodca

 • občiansky preukaz
 • druhý doklad pre overenie totožnosti (vodičský preukaz, cestovný pas, služobný preukaz policajta/vojaka z povolania a pod.)
 • doklad potvrdzujúci výšku príjmu (rozhodnutie / výmer o priznaní / zvýšení / znížení dôchodku alebo kópia aktuálneho výpisu z účtu, kde je uvedená výška príjmu a odosielateľ alebo potvrdenie z pošty dokladujúce príjem a výšku dôchodku

Individuálne posudky

V prípade individuálneho posúdenia klienta má spoločnosť Quatro právo vyžiadať si aj ďalšie doklady. Pri nákupe nad 5 000 € je každý klient posudzovaný individuálne.

 

Kontaktné údaje

Fakturačné údaje

 • Consumer Finance Holding, a.s. | Hlavné námestie 12, 060 01 Kežmarok, Slovensko
 • IČO: 35 923 130, zapísaná v OR OS Prešov, odd: Sa, vl.č. 10315/P

Korešpondenčná adresa

 • Consumer Finance Holding, a.s., divízia Quatro | Ul. 29. augusta 3, 058 01 Poprad, Slovensko
 • Infolinka Quatro: 0850 123 440
 • Web stránka: www.quatro.sk