Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Plustelka


Neplaťte zbytočne za TV programy, ktoré nepozeráte. K voľnej telke cez anténu prináša Plustelka do slovenských domácností ďalšiu dávku filmov, športu, dokumentov a zábavy pre deti za najobľúbenejšiu cenu. 22 TV programov len za 5,99 Eur mesačne.

Voľná telka už aj zo satelitu ASTRA 3A, kmitočet 11836, SR-27500, H, FEC-5/6. Dostupné programy STV1, STV2, JOJ, JOJ plus, TA3, WAU. 

K dostupnosti uvedených programov použite Modul alebo kartu Plustelka.

 

hľadaný text:
zoradiť podľa:
výrobca:
cena od-do:
-

MODUL PLUSTELKA IR

Irdeto cloakedCA Plustelka dekódovací modul Ak váš súčasný televízor má zabudovaný DVB-T tuner s MPEG4 ekodérom a rozhraním pre dekódovací modul, môžete si ho pripojiť k anténe a po vložení modulu môžete začať sledovať digitálne terestriálne vysielanie Plustelka. Nie je potreba kupovať prístupovú kartu Plustelka! Modul SMiT Irdeto cloakedCA zabudovaná prístupová karta k službe Plustelka CI rozhranie s podporou protokolov CI a CI+
0.00 €
SKLADOM
TOP
zobraziť

Amiko NEO T2/C H.265/HEVC +karta Plustelka

DVB-T2/C HD (H.265) prijímač s možnosťou pripojenia na internet pomocou LAN alebo USB WiFi  a Karta PLUSTELKA pre príjem Voľnej telky a aj Plustelky po uhradení poplatku podľa cenníka Plustelka.sk Základné vlastnosti: 1x čítačka kariet, 2x USB možnosť naladiť až 6000 staníc (TV a Rádio) možnosť streamovať TV a Rádio stanice na Vašom android zariadení cez domácu sieť (viac info na amikostb.com) externé IR čidlo (v balení) možnosť pripevnenia na zadnú stranu TV (samolepky v balení) 2x vysokorýchlostný port USB 2.0 podpora USB WiFi (ralink RT5370 chip) YouTube video podľa aktuálnej dostupnosti RSS Reader a predpoveď počasia (nutnosť wifi pripojenia cez USB) podpora DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 a USALS Full HD (1080p) cez HDMI nahrávanie na externé HDD prehrávanie formátov MKV, AVI, MPEG, TS, VOB, MP3, JPEG podpora Timeshift podpora nahrávania a timeshiftu zároveňprepínanie staníc pod 1 sekundu Tru-color OSD menu podpora PIG (obraz v grafike) podpora EPG (elektronický programový sprievodca) podpora titulkov podpora Teletextu prenos údajov a nastavení medzi prijímačmi pomocou USB zariadenia zabudované hry viacjazyčná podpora spotreba v STAND-BY:
52.90 €
SKLADOM
NOVINKA
zobraziť

Karta Plustelka

Môžete sa rozhodnúť pre voľnú telku, TV stanice voľne dostupné bez mesačných poplatkov. Môžete si rozšíriť ponuku o Plustelku - ďalšie zaujímavé TV stanice bez mesačných poplatkov. Alebo sa môžete kedykoľvek rozhodnúť pre extra dávku športu, filmov, dokumentov, detských programov s mesačným poplatkom, ale bez viazanosti.Voľné TV stanice (dostupné v 1., 2. a 3. multiplexe) STV1, STV2, Markíza, TV JOJ, JOJ Plus, Doma, TA3, dajto, Fooor, WAU Plustelka CZ a SK stanice (dostupné v 4. multiplexe)  ČT1, ČT2, TV Lux Plustelka extra dávka zábavy (dostupné v 4. multiplexe) za 5,99EUR /mesiac EuroSport, EuroSport 2, Nickelodeon, Film+, Viasat Explorer, Viasat History, Viasat Nature, Music Box, Spice Plustelka prináša jedinečné výhody+ telka, ktorá stačíNeplaťte zbytočne za TV programy, ktoré nepozeráte. K voľnej telke cez anténu prinášaPlustelka do slovenských domácností extra dávku športu, skvelých filmov, dokumentov,detských programov a hudby za najobľúbenejšiu cenu 5,99 Eur mesačne.+ Jednoduchosť riešeniaJe to tak jednoduché, cez bežnú prijímaciu anténu na balkóne, streche alebo v mnohýchprípadoch stačí aj izbová anténa, môžete prijímať ihneď bohatú programovú ponuku.Môžete využiť aj váš existujúci moderný TV prijímač a užiť si čaro jedného diaľkovéhoovládača. + telka aj so sebouPlustelku si môžete vziať aj so sebou na chatu, chalupu alebo do auta. Dokonca si môževychutnať športové prenosy aj v prírode v kruhu svojich priateľov. Pokrytie služby nájdetena www.plustelka.sk. + Úplná voľnosťJe len na vás kedy a či si objednáte extra dávku dokumentov, športu, detských programov.Žiadna viazanosť ani zmluvné pokuty. Keď nepotrebujete, nemusíte si objednať platenúponuku a budete sledovať základnú ponuku voľnej telky. + Široká sieť predajcovSvoju voľnú telku aj plustelku nájdete u každého dobrého predajcu s anténovou technikou,v sieti elektropredajní alebo jednoducho v našom e-shope.+ TV stanice aj v maďarskom jazykuVšetky TV stanice sú plne lokalizované v slovenskom alebo českom jazyku. Ako bonus je priväčšine TV programov dostupná navyše aj maďarská jazyková stopa. Ako môžem prijímať Plustelku?Postačia vám tri jednoduché kroky.1. Overte si dostupnosť Plustelky na www.plustelka.sk/pokrytie2. Vhodný typ prijímacej antény 3. karta je funkčná v akomkoľvek CAM module Skylink  
19.90 €
SKLADOM
zobraziť

Alma DVB-T2 iHD Plustelka, H.265 HEVC, HbbTV

0.00 €
SKLADOM
zobraziť